Sandra Mertová/Nehty, řasy

 

 

Nehtová modeláž

1Nehtová modeláž

Ve studiu Le Decor máte na výběr z několika způsobů úprav nehtů. Modeláž nehtů gelem, CND Shellac, CND Brise lite, Gellak, Peel off.

Naše nehtová designérka se pravidelně účastní vzdělávacích kurzů a školicích seminářů renomovaných firem.

 

CND Shellac

Aplikace jako lak. Trvanlivost jako gel. Odstranění během pár minut bez poškození nehtů. Již žádné pilování! Konec poškození nehtového lůžka – dnes už je to možné!

CND Brise Lite

Silný partner CND Shellacu. Prodlouží dobu nošení. Aplikace jako lak. Trvanlivost jako gel. Odstranění během pár minut bez poškození nehtů. Již žádné pilování! Konec poškození nehtového lůžka – dnes už je to možné!

Peel off

Peel off gellak je nová technologie gellaků. Při použití Peel off gellacu nepoškodíte přírodní nehet. Nehet po 14 dnech a více jednoduše sloupnete.

 

Ceník nehtové modeláže

MODELÁŽ NEHTŮ GELEM   GELLAK, PEEL OFF  
Nové 600 Kč              Nové 400 Kč
Doplnění 545 Kč Doplnění 400 Kč
Odstranění 200 Kč Nehet 85 Kč
Nehet 100 Kč Suchá manikúra 200 Kč
CND SHELLAC, CND BRISA LITE   + lakování CND Vinylux  
Nové 450 Kč Zdobení nehtů dle náročnosti od 100 Kč
Doplnění + odstranění 500 Kč    
Odstranění 100 Kč    
Nehet 45 Kč  
Permanentní prodlužování řas

2Permanentní prodlužování řas

V nabídce studia Le Decor je čím dál tím více využívané permanentní prodlužování řas, které pokročilo do dokonalosti. Naše kosmetička, která se pravidelně účastní vzdělávacích kurzů a seminářů renomovaných firem, používá lepidlo značky LuxusLashes, které je bez akrylátů a díky silikonu je velmi elastické. Výsledek je tedy vždy velice přirozený a zákaznice odchází vždy spokojené.

Řasy LuxusLashes vydrží až dva měsíce do úplného vypadnutí. Při pravidelném doplňování ještě mnohem déle. S našimi řasami budete krásné i po probuzení. Řasy LuxusLashes Vás nebudou omezovat při každodenních činnostech a v extrémních podmínkách jako je např.návštěva sauny, bazénu atd.

 

Ceník prodloužení řas

 

Nové řasy 1800 Kč
   
DOPLNĚNÍ  
po 2 týdnech 450 Kč
po 3 týdnech 550 Kč
každý další týden +100 Kč
(max. 5 týdnů)  
   
Odstranění řas 300 Kč

 

 

Službu nehtové modeláže a permanentního prodlužování řas v salonu provozuje na IČ také Sandra Mertová (Tel.:+420608777556). Objednávky vyřizuje přes telefon (provozní doba víkendů je dle objednávek). Nedisponuje platebním terminálem.

Nebojte se, napište nám...

Kde nás najdete?