Collarium

 

 

 

Collarium Mon Amie

1Collarium Mon Amie

Naše studio Le Decor Vám nabízí ojedinělou možnost využití předností revoluční novinky v péči o pleť. Jedinečné a jediné v Plzeňském kraji. Mon Amie, přítel všech žen, dokáže splnit Vaši touhu po mládí a atraktivitě.

Pokud to ještě nevíte, tak právě collarium Mon Amie je jedinečnou kombinací světelné terapie na obnovu kolagenu a opalování s UV zářením. Zařízení je ideální pro ty, kteří mají strach z výrazného účinku opalování, protože zabudovaný senzor pro měření kůže reaguje individuálně na každý typ.

Rádi bychom zdůraznili, že nejde o opalování, nýbrž o léčebné a regenerační účinky kolagenové terapie. Doporučuje se k léčbě akné, lupénky, strijí , pajizévek, ekzémů, suché pokožky, lámavosti nehtů a dalších kožních onemocnění a jiných nedostatků. Pro viditelný efekt proti stárnutí je doporučeno ošetření v pravidelných intervalech 4 – 12 týdnů. Nicméně frekvence a délka ošetření vždy částečně závisí na individuálních potřebách každého zákazníka. Použití krémů s obsahem kyseliny hyaluronové může v kombinaci s ošetřením výrazně podporovat efekt proti stárnutí.

Kolagenová terapie pomocí Cosmedico Collagen Pro Beauty nepoužívá laser. Viditelné červené světlo je teplé, nikoli horké a aktivuje přirozený proces foto bio stimulace, proto nedochází k žádné újmě. Pomocí červeného světla lze naprosto bezpečně ošetřovat všechny typy pokožky libovolného stáří u mužů i žen. Výsledkem je vyhlazená a napnutá pokožka s výrazně redukovanými vráskami, svěží, zjemněný a nádherně zářící vzhled. 

Účinky kolagenové terapie:

  • viditelný omlazovací efekt
  • redukuje linky kolem očí, krku, úst a rtů
  • zlepšuje pružnost a pevnost pokožky
  • obnovuje kolagen a elastinová vaziva
  • podporuje zdravou pokožku

2Collarium - ceník

 

1 kúra (20 min.) 250 Kč
   
VÝHODNÉ PERMANENTKY
4 kúry 890 Kč
6 kúr 1390 Kč
10 kúr 2000 Kč

Nebojte se, napište nám...

Kde nás najdete?